Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps
En je zit jezelf wel in te dekken door te zeggen dat je een beginner bent, maar waarom noem je het dan een 'showcase'?
The devil is in the details.
Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps
Waarom de keuze voor zwart/wit? Ik heb er namelijk niet iets bij van wow, wat een sterke z/w serie.
Heb je liever vooraf, of achteraf, dat ik zeg dat ik geen flauw idee heb wat ik doe?
Door jou edit kan ik trouwens mijn eigen post niet meer editten
[ Voor 8% gewijzigd door MrVegeta op 24-11-2009 15:28 ]
Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps
Camera: Canon EOS 7D + Canon EF 24-70mm F/2.8 L, Canon 100mm Macro L, Canon EF 70-200mm L F/4 iS, Canon 50mm F1.8, Canon EF-S 10-22mm, Canon 580ex II, Canon 430ex II, strobist meuk
Zwart wit is overigens vaak een bewuste keuze en niet zozeer een trucje. Ik begrijp dat je ervoor hebt gekozen om op te vallen, maar in dat geval blijft je uitvoering achterwege. Wat mij betreft voegt zwart wit bij deze foto's weinig toe. Waar je bij kleurenfoto's door slim gebruik te maken van kleur aandacht naar iets toe kan trekken (andere mogelijkheden zoals scherpte e.d. even daargelaten), doe je hetzelfde bij zwart/wit door gebruik te maken van contrasten. In dit geval wordt het een donker soepje en krijg je niet echt een specifiek punt waar je naar toe getrokken wordt. Ik mis daarbij in veel van je foto's een beetje een onderwerp. Wat heb je nu precies in je foto's willen vastleggen?
Wat betreft je tweede serie wil ik je het volgende zeggen. Nachtfotografie is niet helemaal mijn ding, dus daar ga ik verder niet op in, maar let op je kleurtemperatuur en of gebouwen wel recht staan. Hier en daar lijken je gebouwen behoorlijk scheef te staan en dat lijkt me niet helemaal de bedoeling.
I make things.
Kink FM radio player. Doet aan ultracrepidarianisme
Foto 5 bijvoorbeeld, mist aan alle kanten net iets van de boom en hierdoor is voor mij een foto al mislukt.
Ik ben absoluut geen pro, verre van dat, maar hopelijk kun je hier iets mee
Zw-w foto's: over het algemeen te donker of ze missen een hoofdonderwerp en als dat er wel is, dan staat het er aan één of beide zijkanten niet helemaal op.
Voor een eerste keer fotograferen heb je iig gezocht naar iets bijzonders, maar daarvoor zou ik de locaties van 1 en 7 van de nachtfoto's en 5 en 6 van de zw-w foto's opnieuw opzoeken en daar iets meer mee doen.
Good luck!
En blijven fotograferen, hè!