Just call me angel of the morning, angel. Just touch my cheek before you leave me, baby. Just call me angel of the morning, angel.
Wou exact hetzelfde gaan noemen, dus in dit geval het maar even stressen dat het snel wordt aangepast.
De definities van de diverse delen van Europa verschilt nogal. Oost-Europa kán in elk geval wel, mits je niet Duitsland bedoelt. Centraal-Europa voor Polen lijkt iig meer gebruikt, dus ik heb het artikel erop aangepast. Ik zat in mijn hoofd met mijn aardrijkskundeles denk ik, waar het echt Oost-Europa werd genoemd
Om even uit het :')-topic te quoten, waar iemand een vrij goed punt had:
Het is wel erg opvallend dat de afname van IE precies de toename van Firefox is.Resistor schreef op zaterdag 21 november 2009 @ 16:47:
![]()
Iemand heeft de spiegelfunctie ontdekt
Kijk maar eens goed naar de puntjes op de grafiek, de lijnen van IE en FF lomen heel mooi gespiegeld overeen, zonder dat de overige browsers invloed hebben. Lijkt mij niet echt realistisch.
Komt trouwens van nieuws: 'Firefox in Oost-Europa groter dan Internet Explorer'
The devil is in the details.
Da's niet anders dan logisch toch? Aangezien de andere browsers maar een zeer beperkt aandeel hebben is de fluctuatie van die andere browsers ook nauwelijks merkbaar; ergo: de toename van Firefox is bijna gelijk aan de afname van IE, dus krijg je lijnen die elkaars gespiegelde zijn.Mute schreef op zaterdag 21 november 2009 @ 18:53:
Om even uit het :')-topic te quoten, waar iemand een vrij goed punt had:
[...]
Het is wel erg opvallend dat de afname van IE precies de toename van Firefox is.
Intentionally left blank