Unc path resolve

Pagina: 1
Acties:

  • johancuppen
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 03-03 19:46
Hallo

Ik heb thuis een server(win 2003) met een aantal gedeelde mappen, verder heb ik een computer (win7) via lan aangesloten en een laptop (win 7) via wifi.
Nu kan ik op de computer de gedeelde mappen met een unc path benaderen (\\server) daar zit dus geen probleem.

Het probleem zit hem in de laptop deze werkte ook goed, maar na het verbinden met het schoolnetwerk werkt het opeens niet meer en kan ik de server alleen nog via het ip adres benaderen (\\192.1681.3).
Bij mijn vorige laptop met XP had ik dit probleem ook al, maar heb er toen geen aandacht aan besteed. Ik zou nu wel eens willen weten hoe dit kan.

Alvast bedankt

Groeten Johan

  • Tallguy
  • Registratie: Augustus 2000
  • Niet online

Tallguy

There is no place like 127.0.0

Uit de FAQ:
De groeten
We doen elkaar op GoT permanent de groeten. Het is dus niet nodig om "greetz $user" of iets dergelijks onder je posts te plakken. Als je alsnog graag iedereen de groeten doet kun je daar je signature voor gebruiken.
Heb je misschien een fixed IP address gekregen? Lijkt me dat de issue idd op de laptop is. Kan waarschijnlijk geen DNS resolven. Doe eens een ping op servernaam.

specs | 3360wP met SE3000