ReiserFS partities kopiëren naar NTFS partities in Windows.

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
hoi,

Ik heb een 400gb harddisk met 4 ReiserFS partities waarop ongeveer 300gb aan data staat. Deze data is voor mij zeer belangrijk en deze wil ik van de ReiserFS partities kopiëren naar NTFS partities, want met Windows kan ik geen ReiserFS partities lezen.
Het kopiëren van de data op een Unix machine is geen optie, dit kan namelijk alleen naar fat32 en daarnaast bezit ik geen Unix machine.

Is er een tool waarmee ik de data die op de ReiserFS partities staan kan kopiëren naar een NTFS partitie in Windows?
Daarnaast zou het handig zijn als deze tool kan laten zien hoeveel data er precies op de disk staat en hoever het kopieer proces is. Op het moment gebruik ik YAReG hiervoor en dit werkt nogal sober gezien het al 2 keer fout is gegaan.

Bij voorbaad dank.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FireDrunk
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 18-09 20:40
Ubuntu Live CD kan volgens mij gewoon NTFS lezen en schrijven..

Even niets...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Dat is juist het punt, ik heb geen unix machine en ubuntu kan pas ReiserFS partities lezen als het is geinstalleerd.
Ik zoek dus een tool dat mijn werk volledig in windows kan doen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • donnervogel
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 14-01-2023
Verwijderd schreef op vrijdag 13 november 2009 @ 13:09:
Dat is juist het punt, ik heb geen unix machine en ubuntu kan pas ReiserFS partities lezen als het is geinstalleerd.
Ik zoek dus een tool dat mijn werk volledig in windows kan doen.
Een Live CD wordt niet geïnstalleerd.
Lees hier maar eens wat een linux live cd is, en wat het doet en kan.

[ Voor 17% gewijzigd door donnervogel op 13-11-2009 20:14 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • blokje1
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 19-08-2022
Een simpele vraag aan google:
http://www.google.nl/search?q=ReiserFS+Windows

Laat een tooltje zien met een GUI
http://yareg.akucom.de/

Vervolgens laat die GUI zien dat het gebruik maakt van een tooltje
http://p-nand-q.com/download/rfstool.html

Geen garanties dat het werkt en om zeker te zijn dat je data niet verdwijnt kan je waarschijnlijk het beste FAT32 doen met Linux en vervolgens in Windows converteren naar NTFS

code:
1
CONVERT C: /FS:NTFS


Edit: OP niet goed gelezen, TS maakt al gebruik van Yareg, desalniettemin zou ik het op de FAT32->NTFS convert manier doen

[ Voor 12% gewijzigd door blokje1 op 13-11-2009 20:15 . Reden: Typo! en te snel lezen :) ]