• M.v.Veelen
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-02 18:35
Het leek mij handig om via USB e.e.a. over te zetten aan films van mijn laptop naar de Eminent 7071.

Nu volg ik de handleiding en zie ik dat ik USB/EXT3 moet installeren. Dus ik de CD erin en wat zie ik ? Alleen maar de optie om USB/EXT2 te installeren. Nou goed, dan die maar.
Vervolgens kan ik een stationsletter toekennen en als ik die via de browser wil benaderen krijg ik de melding dat deze schijf niet geformatteerd is. Tsja, dan maar formatteren toch ? Met in het achterhoofd dat ie dan de aanwezige media zal wegdonderden. Ja hoor, alles weg. Nou goed, heb alles toch nog op de laptop staan, en dus opnieuw instellen via de 7071 : zie ik de optie niet om 'm volledig te formatteren en de software erop te gooien (NMT installatie hulp, ook de NMT programma's zie ik niet meer staan). Pas als ik de USB kabel eruit haal, verschijnt de optie weer en kan ik 'm herstellen.

Op dit moment dus alles weer naar default aan het zetten, maar ik wil straks graag via USB wat films erop gooien omdat dat veel sneller zou moeten gaan dan via het netwerk. Toch ?

Iemand die me hierbij kan helpen (heb de Eminent gisteren gekocht en heeft de nieuwste firmware en 1,5Tb HDD erin zitten) ?

Edit :

Ik heb dit gevonden : http://downloads.eminent-...sluiten-via-USB-kabel.htm en ga daar thuis eens mee aan de slag dit weekend.

[ Voor 6% gewijzigd door M.v.Veelen op 13-11-2009 08:31 ]

¯\_(ツ)_/¯