Als je een spel hebt dat 8 nodig heeft moet je wel, en dat had ik dus. Ik zou het nou niet gaan downloaden, het eerste spel dat het nodig heeft, heeft het vast wel op de cd staan
Zeker als je Nvidia kaart hebt (en de drivers gebruikt) moet je ff kijken welke je DirectX je gebruikt (scheelt snelheid)... moet je maar ff met een search kijken.
Over die spellen. Ik ben dus pas toevallig
Undying gedownload. Stond ook bij 'DIRECTX 8 REQUIRED'. Ik druk dus mooi op cancel bij de installatie van dx8, start op en werkt gewoon met DX7 !!!
Over die spellen. Ik ben dus pas toevallig
Voor Windows 2000 geeft DX8 met een Geforce kaart een gigantische speedboost, maar voor 98/ME maakt het geloof ik weinig uit.
"Logica brengt je van A naar B, verbeelding brengt je overal." - Albert Einstein
Ik had eigenlijk al wel zo'n vermoeden dat het niet nodig was undying, maar ik heb 'm dus wel geinstalleerd
Had eerst 50 fps in cs met dx7. Nu heb ik 85 fps in cs met dx8 in win2k
Pagina: 1