Toon posts:

ISO kan niet als schijfkopie geselecteerd worden

Pagina: 1
Acties:
  • 111 views

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb het volgende probleem. Ik wil Snow Leopard installen op mijn Unibody, ik heb geen DVD9 om deze te branden dus wil ik hem installen via een externe HDD (opstartschijf).

Om je HDD als opstartschijf te selecteren dien je de schijfkopie van Leopard te selecteren. Echter het bestand van Leopard is een ISO en ik kan hem dus niet selecteren. Heb al geprobeerd de ISO te mounten en daarna te selecteren, maar die optie krijg ik ook niet.

Iemand een idee hoe dit het makkelijkst op te lossen is?

  • job
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 01-02 13:05

job

Deze link al gezien? http://osxdaily.com/2009/...-106-without-a-dvd-drive/
Even google aanslingeren en ik kwam hem tegen.

Oftewel, een iso gaat je niet helpen.. een dmg wel.

[ Voor 11% gewijzigd door job op 05-11-2009 12:24 ]


  • Daedalus
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Daedalus

Moderator Apple Talk

Keep tryin'

Verwijderd schreef op donderdag 05 november 2009 @ 12:21:
Iemand een idee hoe dit het makkelijkst op te lossen is?
Ja, naar de winkel gaan en 29 euro neerleggen voor een legale versie. Op die manier heb je een goed werkende, officiele versie van Snow Leopard op DVD, waarvan je zeker weet dat die niet eventueel is verrijkt met een trojan.

Dit topic gaat in ieder geval op slot, aangezien we hier niet gaan helpen met warez.

“You know what I've noticed Hobbes? Things don't bug you if you don't think about them. So from now on, I simply won't think about anything I don't like, and I'll be happy all the time!” | 宇多田ヒカル \o/


Dit topic is gesloten.