Wubi 9.10 installatie faalt onder Windows 7

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PhoenixT
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 15-08 18:51
He allemaal,

Ik kan Ubuntu 9.10 niet installeren onder Windows 7, 9.04 heb ik wel geïnstalleerd onder Windows 7 en dat ging perfect. 9.10 werkt echter niet, ik krijg na de installatie bij het selecteren van "Ubuntu" in het bootscherm de melding "Wubildr not found". Na wat zoeken op internet vond ik een topic op het Ubuntu forum van 2 jaar geleden waarin iemand hetzelfde probleem had, het probleem was hier dat de hidden boot-partitie van Windows de boel verpest. Echter, dit probleem zou opgelost horen te zijn omdat anders iedereen met Vista of hoger Wubi niet zou kunnen gebruiken. Bovendien werkt 9.04 hier wel met Windows 7. Er lijkt dus iets anders aan de hand te zijn, iets specifieks voor 9.10 waarschijnlijk Het is iig geen "known issue".

Iemand enig idee?

Bedankt :)

P.S. Ik kan natuurlijk altijd 9.04 installeren via Wubi en dan upgraden naar 9.10 maar dat is natuurlijk een beetje omslachtig. Als dit probleem niet opgelost kan worden ga ik dat natuurlijk wel proberen.

With PlaneShift since 2003. WC-Grid ftw!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PhoenixT
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 15-08 18:51
Kickje? :)

With PlaneShift since 2003. WC-Grid ftw!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RetroTycoon
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 22:48
Ik denk dat niemand het weet. Als dat wel zo was waren er vast reacties. Ikzelf heb geen idee, en googlen bracht idd niet veel resultaten. Kun je op Launchpad niet een bug tracker openen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PhoenixT
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 15-08 18:51
Tsja, ik zal dan inderdaad een bug gaan openen. Aangezien ik een redelijk nieuwe windows 7 install heb zonder veel rare dingen had ik zo'n idee dat wel meer mensen er last van zouden hebben, maar misschien is het toch iets specifieks voor mijn situatie dan. Mocht ik het oplossen laat ik het natuurlijk hier weten ;)

With PlaneShift since 2003. WC-Grid ftw!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tags NL
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 09-09 13:09

Tags NL

Harmful or Harmless?

Heb een beta/rc versie van Ubuntu 9.10 via Windows 7 geinstalleerd. Had Wubi uit de .iso gehaald en hem gestart, hij begon de iso zelf te downloaden en ik kon hem installeren. Raar probleem, is bij mij altijd goed gegaan met verschillende versies van Windows 7 (En ook verschillende versies van Ubuntu 9.x)

https://powershellisfun.com