ja, maar ik heb er geentje, ik moet het net weten omdat ik er eentje wil halen voor mn ander pctje (netwerkje bouwen voor Q3 en UT)
Als ik zo op het forum hier en daar rondkijk in de overklokprestaties van iedereen, kan je zien dat het niet vaak voorkomt dat iemand zijn celly hoger dan 1 ghz krijgt. Tenzij er peltiers en waterkoeling aan te pas komt misschien, maar dan kun je beter van het geld een Thunderbird 1200 kopen.
(okey het blijft de sport natuurlijk van het opvoeren
)
(okey het blijft de sport natuurlijk van het opvoeren
MY Systemconfiguration: 10fingers@5chars/s; 2legs@5km/h; 1mouth@14k4; 2ears@18Khz; 2eyes@-6&-7
ja, maar dan moet ik ook een nieuw mobo kopen, dus dan koop ik gewoon een celly 566 net als die in deze pc loopt toch altijd op 850
Verwijderd
Mijn celly 466 die ik vroeger (4 dagen geleden nog had) had wou opstarten op 700 mhz dus op een fsb van 100. Hiervoor moest ik er wel 2,3 volt opgooien. Met een beetje geluk en een vette cooler moet het lukken.
Nou, mrmagoo, ik heb alleen de fsb op 100 gegooid en het voltage kan niet lager dan 1,8v en toen liep ie al (was zelfs vergeten mn fsb terug te zetten naar 66 toen ik hem inbouwde, dus liep ie met 1,8v meteen uit de doos op 875! (112 mhz fsb)) Woopie
Edit: heb trouwens wel een Golden Orb
Edit: heb trouwens wel een Golden Orb
three words: No can do. (daarmee bedoel ik dus de multiplier)Op zondag 04 maart 2001 21:00 schreef mrmagoo835 het volgende:..ik heb ook een celly 566mhz maar kan alleen de FSB veranderen en niet de multieplier en ik krijg de FSB niet op 100mhz..
(reason: iNtel Inside)
Hyundai ioniq Electric 8/2020 > Zeekr X Long Range 8/2024
Pagina: 1