Toon posts:

AUDIO in probleem -> 1 speaker werkt maar (JVC UX-GN6E)

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Goeiedag iedereen!

Ik heb een klein probleempje en op het internet vind ik er niet echt iets trefeelijks over. Ik heb een nieuw geluidssysteem gekocht, nl. JVC UX-GN6E CD/MP3/USB Micro System. Nu heb ik een PS3 die aan mijn DELL 24" scherm hangt.

Daaruit heb ik een male jack to male jack lopen die in mijn audio-in gaat van mijn geluidssysteem. Nu heb ik het volgende: Er komt maar geluid uit één van de 2 speakers.

Ik weet niet goed of het een instelling is, of het feit dat ik een nieuw en ander kabeltje moet kopen, maar ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.

Alvast dank bij voorbaat!

Sander

  • YellowOnline
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 25-01 20:45

YellowOnline

BEATI PAVPERES SPIRITV

Stomme suggestie misschien, maar je balance staat niet gewoon in één richting per ongeluk (bv. door verplaatsen) op je nieuwe speeltje? :+

Verwijderd

Topicstarter
Kan een zeer goeie vraag zijn ;). Maar ik zou niet weten hoe of waar ik dat verandert heb. Zou het dan niet ook zo zijn als ik naar de radio luister?

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb nog eens wat andere kabels gecontroleerd en blijkbaar ligt het aan de jack kabel. Ik zal dinsdag eens acht er een nieuwe rijden ^^