• tufima
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 02-12-2021
Sorry ik ben een newbie op dit gebied en heb de volgende issue:

Ik zit erover te denken om een blu-ray speler aan te schaffen. Een DVD home cinema set heb ik al.
Om te voorkomen dat ik ook een hele nieuwe geluidsinstallatie moet kopen vroeg ik me af of het mogelijk is om de Blu Ray speler aan te sluiten op de DVD home cinema set.

Het gaat bij mij om de volgende opstelling:

Samsung Plasma HD-Ready TV type: PS 42C7H
Sony Home Cinema Set: DAV DZ100

En ik overweeg nu de Philips Blu Ray speler type: BDP 3000

Dus mijn vraag is eigenlijk of ik met deze opstelling een acceptabel geluid (vergelijkbaar of beter met situatie zonder Blu Ray speler) kan krijgen en hoe ik dat voor elkaar moet krijgen.

Ik heb al een beetje rond zitten kijken, maar kom er toch niet helemaal uit....

[ Voor 34% gewijzigd door tufima op 13-10-2009 14:01 ]


  • brutalbasterd
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 13-02 15:00
Voor zover ik kan zien heeft de Sony DAV DZ100 geen audio ingangen. Je kunt de Bluray speler er dus niet op aansluiten. Dus geen geluid via je huidige luidsprekers.

This message was deleted


  • tufima
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 02-12-2021
Bedankt voor je reactie Brutalbasterd.

Dat dacht ik zelf ook al, maar dacht dat er misschien iets via Scart ofzo kon.

Moet ik zeker een keer goed spul gaan kopen 8)7


Die Blu Ray Speler ga ik nu sowieso kopen aangezien er nu een hele goede aanbieding is bij een grote electronica zaak (weet niet of ik hier mag melden welke) waarbij je ook nog 10 Blu Ray films mag uitkiezen voor totaal € 150 (speler + 10 films)

Dan zal ik in eerste instantie wel even geluid via mijn TV laten lopen. In een later stadium zal ik dan wel kijken voor een goede aanbieding voor wat betreft een boxen setje. Ik weet er helaas te weinig van en op internet wordt ik gek van alle mogelijkheden (tips zijn welkom). Misschien dat ze goede tips hebben bij de winkel waar ik die speler ga kopen vanavond.

[ Voor 67% gewijzigd door tufima op 13-10-2009 15:50 ]