Toon posts:

dvd/cd burner burnt niet

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
heb driver opgehaald bij toshiba, maar ik denk dat de fout in windows ligt. het probleem is niet verholpen met driver updating.
ik las ergens dat met rechtermuisklik op de drive klikken, er een optie 'opnemen' of 'branden' of zo te voorschijn moet komen als ik op het station van een brander sta, maar die zie ik niet.
ik moest ooit in de registry iets veranderen vanwege een bekende fout die verband hield met het niet openen van mappen via start.
bestaat er een bekende fout in de registry die brand-opties van een drive uitschakelt? of kan ik op een andere manier er weer een burner van maken?

http://i538.photobucket.com/albums/ff343/BrimmGreenpanther/pc%20stuff/screenie010.jpg

bij windows media player krijg ik, als ik een leeg cd-tje ga branden, een wit veld te zien van de lege cd (blank). een andere lege cd erin geeft hetzelfde resultaat. de boodschap dat windows media player automatisch een lege herkend en gaat branden blijft staan. ik denk dat hij niet aan de slag gaat omdat de pc niet meer snapt dat de drive een brander is.

[ Voor 18% gewijzigd door Verwijderd op 12-10-2009 21:24 ]


  • Atomsk
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 10-01 16:53
Niet direct een oplossing voor je Windows probleem, maar een speciaal burn-programma als http://www.imgburn.com/ al eens geprobeerd?

_██_
(ಠ_ృ)


Verwijderd

Topicstarter
ehh, nee. ik zal eens kijken wat het doet. bedankt voor de reply. Zit ik trouwens op het goeie sub-forum? het gaat tenslotte over media problemen...toch? :)