[JAVA] [RMI] Interface aanroepen uit ander project.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • battler
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 30-06 15:11
Ik ben wat aan het spelen met RMI. Nu heb ik 3 classes.

RMIClient
RMIServer
RMIInterface

Nu zou ik graag willen dat de RMIClient in een apart project wordt gestopt. Oogt een stuk netter, en in mijn ogen zijn het gewoon 2 aparte applicaties. Alleen nu spreek de RMIClient de Interface aan. Op het moment dat ik deze 2 scheid, kan dat dus niet (of misschien wel, maar ik heb geen idee hoe).

Hoe zorg ik dat de RMIClient op de hoogte is van alle methodes die hij kan uitvoeren? Zonder dus bv. 2 Interfaces te maken.

Lux.Architectuur | Van Dromen tot Wonen | www.Lux-a.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • momania
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 17-09 07:50

momania

iPhone 30! Bam!

De server interface is het deel dat je moet delen (incl. de eventuele dependencies). Wat je dus normaal gesproken zal doen is je server opdelen in minimaal 2 modules (of jar files). 1 daarvan is dan zeg maar je API, een losse jar die de interface bevat en gebruikt wordt door zowel client als server :)

Neem je whisky mee, is het te weinig... *zucht*