Toon posts:

[Dell Latitude] Smartcard voor gebruik met TPM en login.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb sinds kort een Dell notebook met een smartcard lezer (O2Micro OZ776 USB CCID), nu wil ik deze graag gebruiken voor het inloggen in Vista/Windows 7 en mijn TPM sleutel. Ik heb erg veel gezocht naar welke kaarten er compatible zijn, tickets geopened met Dell, en heb nergens mijn antwoord kunnen vinden. Dell vertelde me simpelweg dat ik een TPM compatible kaart moest kopen (dat wist ik zelf ook al).

Ik heb enkele topics op GoT en notebookreview gevonden omtrent smartcards, maar geen van de topics hadden antwoord op mijn vragen. Welke kaarten zijn compatible, en waar koop ik deze. Op eBay heb ik een aantal gevonden maar die kosten al snel 20 euro, en andere shops verkopen ze vaak per 50 of meer. Hopelijk weet iemand hier welke kaarten ik kan gebruiken voor TPM en inloggen.

Alvast bedankt :>

  • Snake
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 07-03-2024

Snake

Los Angeles, CA, USA

Ik heb gewoon mijn TPM aanstaan, alles geencrypt met BitLocker en als ik wil kan ik gewoon mijn pas (Belgische Identietijdspas) gebruiken om in te loggen.

Heeft NL dat niet?

Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8


Verwijderd

Topicstarter
Ik heb alleen een bankpas met een chipknip ic die ik niet gebruik, als ik deze in mijn laptop stop zoekt Windows wel naar een driver maar kan geen driver voor deze kaart vinden. De smartcard lezer is verder wel netjes geinstalleerd.

Verwijderd

Topicstarter
Schopje, weet niemand welke smart cards ik kan gebruiken op mijn laptop? :S