Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Verwijderd

Topicstarter
De G1 van mijn vrouw stuurt spontaan lege berichten naar 1 bepaald nummer (mijne).
Dat gebeurt een paar maal per uur...
De berichten komen niet aan... (maar dat betekend waarschijnlijk niet dat ze er niet voor hoeft te betalen)
Is er iets bekend over deze erg vage bug?

  • evleerdam
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 19:58
Het lijkt vaker te gebeuren:

link 1
link 2

Draait je telefoon wel op de laatste software?

It was then that I realized that the question mark was the answer to all my questions.


Verwijderd

Topicstarter
Versie 1.5.
Als ze een sms verstuurt krijg ze de volgende error message:

"De toepassing berichten (proces com.andriod.mms) is onverwacht gestopt. Probeer opnieuw"

Gaat een lekkere rekening worden ben ik bang....

Verwijderd

Misschien is het handig om morgen eerst de provider te bellen, misschien kunnen hun het wel blocken of jou iets vertellen over de kosten

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
Welke SMS-applicatie gebruik je? Wellicht kun je eens je SMS'jes af laten handelen door een andere applicatie. Misschien worden er dan niet meer automatisch berichten verstuurd. Als je al een alternatieve applicatie gebruikt, dan is het wellicht een idee om die weg te gooien.

Verwijderd

Topicstarter
Gewoon de default SMS applicatie. We hebben eerst alle smsjes gebackuped... toen terug naar factory defaults. Daarna bleek het probleem opgelost te zijn. Ruikt als een geheugen probleem dus, 1000smsjes in het geheugen lijkt fout te gaan.
Pagina: 1