GS2K1 schreef op woensdag 13 januari 2010 @ 12:41:
[...]
Series? Films? TOen ik nog veel moest treinen keek ik vaak dingen als topgear e.d. op m'n iPhone.
Het gaat er hier niet om WIE het doet maar HOE het moet (en dus ook via iTunes, precies zelfde als Apple TV)
Heel weinig mensen doen dit hoor. Het is gewoonweg te lastig/te duur voor de gemiddelde gebruiker .
Hetzelfde probleem heeft de apple tv.
Een beetje FullHD film zal zo'n 8 tot 12GB zijn. Dat heeft niets met belgie te maken, maar dat de gemiddelde breedbandsnelheid (buiten enkele landen om) toch nogal te traag is om dit "even" binnen te halen... 720P is al discutabel hierin.
Nederland zit gemiddeld op een 8-9mbps Genoeg voor Full HD hoor. Meer dan genoeg voor 720p .
Als je platform (iTunes) het niet aanbied, waarom zou je er dan (duurdere) hardware inzetten die 1080p aankan? Tegen de tijd dat ze dat aanbieden zal er er ook zeker wel een versie komen die 1080p aankan en anders.. er is toch ook een MacMini die ingezet kan worden als Media Center?
Omdat mensen meer manieren hebben om aan films te komen dan itunes? Ik durf zelfs zeggen dat de meeste mensen niet itunes gebruiken om aan films te geraken.
Vandaar ook dat die slecht werkt. Itunes is hiervoor ogneschikt omdat het veel te beperkt is, zowel qua interface als formaten als resoluties die het aanbied.
Macmini? Niet echt de frontrow software loopt daar al een versie achter op de apple tv en is al jaren niet meer geupdate en compleet verouderd. Die is ook bijna dubbel zo duur en dus heel kostelijk als video streamer .
Ik merk dat er te veel gedacht wordt aan "uitersten" denk eerder aan een "tablet" (en vergeet ff waar "tablet" nu voor staat) die gebruikt kan worden thuis door je moeder, in bedrijfsleven en op bijv. scholen.
Als je meer met een telefoon wilt doen moet je ook geen iPhone kopen maar bijv. een Android, maar waarvoor de iPhone is ontwikkeld doet ie het perfect (sugesstief). De Apple TV doet ook perfect waar ie voor gemaakt is...
Dat is te makkelijk de problemen van een product van je afschuiven 'its not a bug its a feature' . Zaken die meestal ingebouwd worden omdat apple wil dat je via itunes en dus apple passeert als je content op apple apparaten wil.
GS2K1 schreef op woensdag 13 januari 2010 @ 12:47:
[...]
Apple is een totaal-leverancier van het "Apple Platform" wat bestaat uit een brede range van computer en media gerelateerde zaken.
Als je jezelf daar niet bij thuisvoelt moet je (simpel) het gewoon niet kopen?
Er zijn zat alternatieven?
Het ging over waarom apple tv niet succesvol is, niet of ik er al dan 1 zal kopen.
En als totaal platform is die apple tv mislukt, juist omdat apple een totaal leverancier wil zijn.