Automatisch oppakken en downloaden torrent

Pagina: 1
Acties:

  • PMD
  • Registratie: September 1999
  • Niet online

PMD

Beter laat dan dood

Topicstarter
Vraagje:

Ik wil graag dat torrents automatisch worden opgepakt en worden gedownload wanneer ik ze in een bepaalde folder op de server plaats.

Het lijkt me handig om torrents automatisch te laten oppakken en downloaden (zoals dat ook bij sommige NAS drives kan). Het voordeel hiervan is dat de clients dan de computer kunnen uitzetten terwijl de server de torrents download en seed.

Welk torrent tooltje kan dit? is er een tool welke automatisch iedere x minuten kijkt naar een folder en eventuele torrent files oppakt en download naar een bepaalde lokatie?

Alvast bedankt voor het meedenken!
Edit:
Ik heb inmiddels iets gevonden: http://www.geekzilla.co.u...314-AC3A-89872D6F8C9B.htm (Google: Torrent server download)
aanvullingen/ tips zijn welkom!

[ Voor 12% gewijzigd door PMD op 29-09-2009 16:47 ]


  • Kid Buu
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 19:33

Kid Buu

Huh, Pietje?

Ik weet van rTorrent dat het gebruik van een watch-dir mogelijk is. Ik gebruik rTorrent icm een Readynas DUO, werkt perfect.

http://libtorrent.rakshasa.no/

"It was bad enough seeing the demon this close up. Far worse . . . it saw me. As weak and near death as the thing was, it recognized a living human a few inches away. Very slowly, it raised its missile hand."


  • MegaTronics
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 03-12-2021

MegaTronics

Chef WiFi Kabels

uTorrent kan het zeker, die optie gebruik ik ook.

Vroeger, toen de Batavieren nog met zijn vijven waren.


  • CodeCaster
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online

CodeCaster

Stop AI Slop

uTorrent kan dat.

https://oneerlijkewoz.nl
Op papier is hij aan het tekenen, maar in de praktijk...


  • vincedd
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 04-03 10:49
ik gebruik transmission op mijn nas en transmission client op de pc.werkt perfect