Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

DVD speler besturen vanaf commandline o.i.d.

Pagina: 1
Acties:

  • geerttttt
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 24-11 16:58

geerttttt

Manisch positief

Topicstarter
Ik moet op een windows bak een dvd op afstand kunnen laten spelen en stoppen.
Nu kan ik nog niet echt ergens een goede oplossing hiervoor vinden.

Het beste wat ik nog tegen ben gekomen is windows media player die een paar commandline opties heeft, maar dit vind ik niet echt een betrouwbare oplossing, daarbij zie je eerst windows media player in beeld komen voordat hij begint. (maar het ging niet altijd goed, en navigeren door dvd menu's wil alleen met muis, niet met toetsenbordaanslagen.)

Is er iemand die een dvd speler (gratis) weet die commandline te besturen is o.i.d.? Ik kan tot op heden helaas nog niet iets fatsoenlijks vinden.

Hoe meer basic hoe beter, hij hoeft alleen maar dvd's af te kunnen spelen.

Alvast bedankt :)

Oost west, 127.0.0.1 best!


  • jan99999
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 27-11 01:54

  • Beuzelarij
  • Registratie: December 2004
  • Niet online
Zoals mijn voorganger al aangaf VLC, of Mplayer. Voor meer sneltoetsopties kun je ook SMplayer gebruiken, dat feitelijk een grafische schil voor Mplayer is met de mogelijkheid ook zelf sneltoetsen in te stellen, maar tevens via de commandline kan worden opgestart.