Verwijderd

Topicstarter
Beste lezers,heb 2 weken een sony bravia aangeschaft kdl-40v4240 een te gek ding super tevreden over,maar ik ben een leek op gebied van techniek en mijn kleine meid heeft de lcd op een soort zoom stand gezet(het beeld is ingezoomd tekst valt buiten het beeld stukken beeld missen aan alle zijde van de lcd)het is ook een stuk minder scherp,heb er van alles aan gedaan om dit te verhelpen,op wide gezet op smart etc maar het beeld is nog steeds te groot!!
Is er iemand op dit forum die mij kan vertellen hoe ik uit dat ingezoomde beeld kan geraken??Ook de handleiding kan mij daar niet bij helpen.
Volgens de handleiding moet ik het zoeken bij beeldregeling en dan beeld bereik,maar dat is de enigste optie die ik niet kan instellen. :'(
Ik hoop op een reactie.

Groet Paul Bakker
poppup6@yahoo.com

  • Deef_K
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 15-02 21:08
Ook niet op de afstandsbediening een rechthoek met vier pijltjes naar buiten? Die ff indrukken?

Verwijderd

Topicstarter
nee,neefdave ik kan daar wel zoom/wide etc veranderen maar het beeld blijft te groot bij bijv 4:3 komer er zwarte balken weerzijde maar het beeld blijft er buiten vallen,als voorbeeld bij discovery zie ik alleen disco staan zo groot is het.
bedankt voor je reactie

  • Lolhozer
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 15-02 21:18

Lolhozer

Cetero censeo birrum bibendum

Linkje van 33mb :) en dan pag 143, 155 of 156?

[ Voor 17% gewijzigd door Lolhozer op 08-09-2009 20:48 ]

Waarom? Omdat het kan!!


Verwijderd

Topicstarter
Hoi hoi ik denk dat ik van mijn probleem ben verlost,het zat hem niet in de bravia instellingen maar in de kpn decoder daar stond het beeld formaat niet op volledig maar op gecentreerd dat heb ik veranderd,het beeld pas nu wel in het scherm,ik ben dol gelukkig!!!!!
Lolhozer bedankt voor je link.

topic mag gesloten worden

groeten paul