Input veld invullen vanuit interne pagina middels hyperlink

Pagina: 1
Acties:
  • 260 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Middels een algemeen e-mail formulier vanuit diverse interne pagina's via een hyperlink een input veld invullen.

Voorbeeld:
Op een pagina plaats ik een link met de link-informatie "Product1", wanneer je deze link dan volgt kom je een formulier pagina die de link-informatie mee krijgt in en het betreffende input veld deze waarde in vult.

Ik heb dit eerder gezien, volgens mij d.m.v. javascript onclick o.i.d.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • curry684
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 06-09 00:37

curry684

left part of the evil twins

Uh waarom zet je niet gewoon een get-parameter in de URL naar het mailformulier?

Professionele website nodig?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Dus, wat wil je nou dat wij voor je doen? Moeten wij voor jou keywords in google intikken? Er zijn genoeg manieren om dit te doen, zowel clientside als serverside, maar daar kan je met behulp van een beetje zoeken prima zelf achterkomen. ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grote Schurk
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 09-09 16:37
Aan TS, je myreact is haast alleen maar gevuld met eigen topics. Het is geen helpdesk hier.

[ Voor 3% gewijzigd door Grote Schurk op 31-08-2009 14:24 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Woy
  • Registratie: April 2000
  • Niet online

Woy

Moderator Devschuur®
curry684 schreef op maandag 31 augustus 2009 @ 14:09:
Uh waarom zet je niet gewoon een get-parameter in de URL naar het mailformulier?
Dat dus! Je geeft gewoon bijvoorbeeld een product-id mee in je link. Bij het renderen van de pagina kun je vervolgens gewoon de juiste gegevens meesturen.

Verder stel je geen concrete programmeer-vraag. Je zegt alleen dat je iets wil doen, maar totaal niet hoe je van plan was dat te doen, of wat je allemaal al geprobeerd hebt. Dat zijn wel dingen die we hier op GoT en ook in PRG verwachten.

Lees daarvoor ook even het PRG beleid en de Quickstart door.

Deze gaat dus op slot. Mocht je concrete problemen tegen komen tijdens het maken van wat je wilt kun je een nieuw topic openen. Maar leg dan wel duidelijk uit wat je al gezocht hebt/geprobeerd hebt en wat daar niet aan wilde lukken.

“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.”


Dit topic is gesloten.