Daar zat ik dus ook even naar te kijken,
vroeger stond er altijd een tabel in de manual zodat je kon zien welke sloten dualchannel zijn.
Tegenwoordig geven ze dit aan in kleur, wanneer je de modules in enkel de gele of zwarte sloten stopt dan loopt hij op dualchannel (dit zie je dan ook terug met bijv CPU-Z) Wanneer je de twee dimms in een zwart en geel slot drukt dan lopen ze in singlechannel. (ook dit zie je terug in CPU-Z)
Maar wanneer je een set van 4 dimms hebt, en alle sloten zijn bezet draait hij maar op 800Mhz singlechannel. (tenminste met mijn moederbord en AM3 CPU)
Als ik dat stukje van jou lees komt het erop neer dat je met een AM2+ CPU enkel op 1066 kunt draaien wanneer je de dimms in twee verschillende kleuren slots drukt (één in geel en één in zwart) In singlechannel dus. My bad dit klopt niet, de gekleurde sloten zijn immers verschillende channels (dualchannel). Als je één in een geel en de ander in een zwart slot drukt dan zitten ze op hetzelfde channel.(singlechannel)
Ze moeten dus gewoon óf in de twee gele sloten of in de zwarte, voor dualchannel 1066 that is.
(waarbij de gele sloten het meest compatible zijn lees ik) Kortom ik snap nog niet waarom het niet wil werken.
Volgens Corsair ligt het aan de CPU (ADX245OCK23GQ, AMD Athlon™ II X2 245), die geen 1066 ondersteund

Asus ook even aangeschreven:
"U kunt het beste het geheugen op auto instellen in het bios, ik wil u aanraden als u ooit weer een moederbord van Asus koopt om geheugen te bestellen wat in de Qvl lijst staat. Asus moederborden zijn soms heel precies wat het geheugen betreft."
[
Voor 22% gewijzigd door
Puch-Maxi op 02-09-2009 15:11
. Reden: Reactie van Corsair en Asus ]
My favorite programming language is solder.