@it0056: ik gebruik geen Bitlocker, heb er wel iets over op google gevonden dat dat het probleem kan zijn, maar dat zei me niks omdat ik het (voor zover ik weet) helemaal niet gebruik.
@shadowman12:
- Laptop is een Studio 1555 met windows Vista erop. (P8600 processor en ati 4570 videokaart)
- ik heb wel een memorydump, maar als ik probeer deze te analyseren (via programmatje dat je bij microsoft kan downloaden) dan geeft deze een foutmelding?
- ik heb zelf de diagnose tool van Dell gebruikt (totaal geen fouten, dus lijkt mij dat de hardware ok is)
op google gezocht naar de foutmelding, maar wat ik vond was voor mij vooral abacadabra.
@Razwer: Ik vindt het wel apart dat het de camera is, waarom zou na 2,5 week zonder problemen er hier opeens een probleem mee zijn. Ik geloof je overigens wel hoor en zal zeker die drivers updaten (plus SP2 installeren), maar het verbaasd mij toch enigszins dat dit zomaar kan!
Ik laat je nog weten of het probleem door jou idee weg is of niet. dit kan een paar dagen duren, want moet het toch goed testen of het ook echt over is!
@Alex3305: dit wil ik eigenlijk alleen doen als allerlaatste optie. Maar sowieso is er alleen maar Avast en Office 2007 op de laptop geinstalleerd, dus lijkt het mij sterk dat het aan een foute installatie ligt. Want op dag 1 was dit al geinstalleerd en tot 3 dagen geleden was er nog geen probleem?
-edit- haha, ik kijk op de link (
http://support.euro.dell.com/ ) en zie meteen bovenaan wat het probleem zou moeten zijn. Waarom ik dit niet eerder ben tegengekomen is mij een raadsel (of een kwestie van heel slecht zoeken

). Er staat ook dat je foutmelding 0x0000007e en 0x00000050 kan krijgen na een bepaalde update en laat ik nou net die 2 foutmeldingen hebben
Ik denk dat het hiermee opgelost zal worden, dus sluit dit topic voor nu maar af, mocht het toch niet lukken dan vraag ik wel of hij opnieuw geopend kan worden! Allemaal bedankt voor jullie hulp (vooral Razwer voor de link die onmogelijk door mijzelf te vinden was

)
[
Voor 18% gewijzigd door
Coolsnarf op 30-08-2009 19:12
]