• Jipster
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 22-04 12:36
Hallo allen,

Ik ben al enige tijd bezig om me te orienteren op de media speler markt.
Mijn voorkeur lijkt uit te gaan naar de nieuwe popcornhour C200.

Wat ik echter nergens goed heb kunnen vinden is hoe dit en andere apparaten omgaan met Internet Radio.
Dat is voor mij een belangrijke feature.

Kan zo'n ding gewoon elk internet radio station afspelen of moet ik daarvoor een ander apparaat kopen zoals een squeezebox??

Jip

  • Mental
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 20-10-2020
'Gewoon elk internet radio station afspelen', hoe zie je dat precies voor je?
De C200 kan inderdaad diverse formaten audiostreams afspelen maar je zal hem wel op weg moeten helpen.
Bij de huidige generatie NMT's zijn er ook diverse MSP's (webservices) voor internetradio gemaakt, mogelijk is het dus zeker.

  • Jipster
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 22-04 12:36
Ik bedoel dus "gewone"zenders zoals radio 6, radio 1, arrow jazz

etc. etc.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jipster
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 22-04 12:36
Niemand luistert dus met z'n NMT naar internet radio ???http://gathering.tweakers.net/global/smileys/confused.gif

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mental
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 20-10-2020
Ik geef je hier een direct antwoord op toch, of ben ik nou debiel.
Ja er zijn audiostreams beschikbaar van eigenlijk alle nederlandse radiostations; het is alleen zaak om deze in een overzicht te gooien / gebruik te maken van een MSP.

Voor de huidige generatie NMT's kan je een html file maken met daarin de links naar de audiostreams en zo de radio afspelen, dat zal bij de C200 niet anders zijn.
http://www.networkedmediatank.com is overigens een betere plaats voor dit soort vragen aangezien er daar een heleboel mensen rondhangen die alle ins en outs van het apparaat kennen.

Voorbeeld hoe zo'n link opgebouwd is in html:
code:
1
<a href="http://www.server.nl/stream.asx" aod>Radio 538</a>

  • Jipster
  • Registratie: Augustus 2009
  • Laatst online: 22-04 12:36
Kijk dat nog een een heldere uiteenzetting waarvoor mijn dank.
De ironische toon zal ik dan maar laten voor wat hij is.
Ik zal me storten op de functionaliteit van de C200 wanneer hij in mijn bezit is...Hopelijk nog dit jaar.

Jip

  • pennywiser
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 21:58
Mijn NMT (m34a) speelt geen mms streams (mms:// Microsoft oid). Vraag me af of de C200 het wel gaat kunnen. De rest (Shoutcast, PLS) speelt ie goed.
Pagina: 1