Toon posts:

logitech x540 console adapter?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb laatst dit systeem gekocht en is erg goed, maar mijn neef heeft dezelfde en heeft aanzienlijk meer bass. k ging zijn kabels cheken en zag dat hij een andere adapter gebruikte..namelijk deze: http://ecx.images-amazon....wx0eHJL._SL500_AA280_.jpg

Ik daarintegen heb alleen deze meegekregen in de doos: http://www.virtual-hideou...ech_z2200_speakers/29.jpg Bij mij hangen de zwarte en oranje kabels er dus levenloos bij.. ik heb vandaag de hele dag gezocht naar deze adapter, ben bij de mediamakrt geweest maar deze verkopen het niet los ofzo.. en heb voor de rest niks kunnen vinden. amazone.com ook geprobeert maar die verschepen het niet naar mijn adres... Kan iemand alsteblieft mij helpen... ik heb nu nauwelijks bass en moet elke keer de matrix knop gebruiken ( zet 2.1 om in 5.1 ofzo..), waarbij ik dus nogal erg mazzel mee heb:P

mvg pablo

Verwijderd

Ik heb zelf ook de x-540 (en vandaag krijg ik de z-5500 :9 ) en ik heb ook naar dat ding gezocht, maar dat ding doet in principe hetzelfde als de 'matrix' mode. De x540 heeft alleen een verloopkabeltje nodig en de rest doet ie zelf.

Volgens mij wordt die adapter dan ook alleen geleverd bij de x-530.

En over dat bass verhaal, heeft jouw neef niet gewoon de volume/bass knoppen op meer open staan? Andere soort vloer in huis?

Oja, ze staan gewoon te koop op eBay: http://shop.ebay.nl/i.htm...r&_trksid=p3286.m63.l1177

Verwijderd

Topicstarter
eeh djp. Ik dacht ik koop de latere versie, heb ik wel lkr veel bass, angezien die woofer aan de onderkant zit ofzo, maar idd, het kan liggen aan de soort vloer, want in mijn huis hoor je alles beneden:P zelfs al al je een ruft laat... kan het dan dat de bass wegloopt ofzo? Maar aangezien mijn neef dus meer bass had, dacht ik, dat zal vast aan dat stekkertje liggen! want nu klinkt geluid van achter hol met die matrix knop, plug ik de zwarte kabel in de groene ( dus dat ik alleen geluid van achter hoor) dan krijg ik wel diepere geluiden uit de achterste speakers.. hetzelfde geld voor het oranje stekkertje in de groene..

Verwijderd

Topicstarter
en btw bedankt voor die ebay site!!. had je zelf daar ook zon ding gekocht of niet?? en nu die z-5500 die is ziek, heeft me neef ook gister gekocht, plaats dat die bal dat meteen koopt heb ik teminste meer bass:P

Verwijderd

Nee ik heb zelf dat ding niet gekocht, heb een jaartje de x-540 gebruikt met het stekkertje, en krijg nu een z-5500 voor mijn verjaardag :)

Verwijderd

Topicstarter
hm. nou 1 ding kan ik je wel vertellen. er komt een bak met geluid uit..en bass:p uit die 5500
Pagina: 1