Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Telefoneren via IP PC - PC

Pagina: 1
Acties:

  • FragNeck
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 13:06
Beste mede-gotters.

Ik ben op zoek naar een oplossing waarbij men kan bellen van de ene naar de andere computer, door middel van een breedbandverbinding.

Het doel van de verbinding is dat men gratis (na aanschaf extra computer voor de secure verbinding en een hardphone) kan 'bellen' naar een andere computer met dezelfde configuratie.

Ik wil dat er geen bijkomende maandlasten zijn, en het moet internationaal geregeld kunnen worden, maar ik ga ervan uit dat dat geen probleem is.

De verbinding moet op een manier encrypted zijn bij bellen en decrypted worden bij de bellende ontvanger.

Ik weet dat er talloze manieren zijn om dit anders te doen, bijv. dmv MSN of iets dergelijks, maar ik wil niet afhankelijk zijn van een derde partij, de verbinding moet een 1 op 1 verbinding zijn, zonder tussenkomst van een derde host.


Is dit mogelijk? En zo ja, zijn er meerdere opties mogelijk?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Paus-2178/hero/2313958


  • CrankyGamerOG
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 30-11 11:32

CrankyGamerOG

Assumption is the mother.....

2 woorden : asterisk + softphones

KPN - Vodafone Ziggo Partner


  • FragNeck
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 13:06
Dit ziet er inderdaad veelbelovend uit.

Nu ik er over na denk, is het vervelend wanneer een IP adres wijzigt bij een gebruiker, omdat dan deze niet meer bereikbaar is.

Is het mogelijk om hier mee een soort eigen host te gebruiken, waar iedereen mee gelinkt is? Een die ik of iemand anders zelf bewerk wanneer er een gebruiker toegevoegd moet worden?

Waardoor het IP adres vast is, en men ten alle tijden bereikbaar is.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Paus-2178/hero/2313958