500 to 620, who dies with him

Pagina: 1
Acties:

  • Martinus
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 19:49
Misschien dat ik er geen ruk van begrijp, maar als je opklokt gaat alleen de interne clock omhoog? Heb gister zelf overgeklokt, alles leeft nog, maar voor hoelang? Hoe de fuck werkt het nu precies, kom zelf uit het p1-133 tijdperk en heb net wat nieuws.
heb 500, 128, viper770, msi6163, sb128.

no comment


  • RdB_IA
  • Registratie: December 1999
  • Niet online

RdB_IA

42

al je dingen in de computer gaan sneller lopen waarschijnlijk.
ik gok erop dat je een celeron500 hebt en die nu op 83 mhz laat lopen (?) dan kom je in de buurt van de 620 (622,5 op precies te zijn).
al je kaarten, ide harde schijven, ide cd-rom spelers enzo. je geheugen: (maar met een heel klein beetje geluk heb je 100 mhz geheugen dus is 83 geen probleem), dus dat is dan geen probleem.
Tsja..als de boel niet te heet wordt dan heb je geen probleem en gaat je systeempje nog wel een paar jaartjes mee.
maar ik vraag me af -als je een celeron hebt - of het wel goed zit met de temperatuur. Zal ik wel nakijken al sik jou was (kan misschien wel in je bios, wee tik niet)
suc6

  • Martinus
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 19:49
Sorry, vergeten te vertellen heb en pentium 3
500, dus inderdaad 100 mhz geheugen, maar die 620 haal ik bij 5x124.
Who dies now on m?

no comment