Toon posts:

PIII450 op 558 maar wat met geheugen?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een PIII450 maar die heb ik een tijdje geleden oc op 558 bussnelheid van 124 liep allemaal lekker. Maar opeens ging windhoos raar doen en wou hij ook niet meer opstarten in veilige modus! Dus het geheugen was naar de klote :(

Nieuw geheugen erin en hij deed het weer. :) maar komt dit nu door het oc'en

  • Martinus
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 19:49
Misschien dat ik er geen ruk van begrijp, maar als je opklokt gaat alleen de interne clock omhoog? Heb gister zelf overgeklokt, alles leeft nog, maar voor hoelang? Hoe de fuck werkt het nu precies, kom zelf uit het p1-133 tijdperk en heb net wat nieuws.

no comment


Verwijderd

Heb je het geheugen zo om kunnen ruilen waar je het gehaald hebt? Meestal kan dat namelijk wel. Bij mij kon op dezelfde snelheid het geheugen er ook niet tegen ( is niet kapot gegaan ) En ik heb er toen 2 4*4 koelers opgezet. Helpt goed. En wat die 2e vraag betreft het mb + rest loopt standaard op 100mhz en die laat je op 124 ( of iets anders lopen ) zodat je prestaties omhoog gaan.