Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Verwijderd

Topicstarter
Dag,

Ik ben op zoek naar een mp3 speler met veel opslag ruimte, waar ik zelf de muziekindeling kan maken. Door de manier waarop mijn collectie is georganiseerd is het heel veel werk om alles in werkbare id3tags om te zetten. Helaas biedt het internet weinig duidelijkheid over de manier waarop een mp3 speler de mp3 organiseert en de gemiddelde verkoper in de electronica winkels kan mij dit ook niet vertellen.

Heeft een van jullie suggesties?

dank,

Max

  • Fish
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

Fish

How much is the fish

maak een playlist ?
http://support.apple.com/kb/HT1855

[ Voor 48% gewijzigd door Fish op 29-07-2009 21:18 ]

Iperf


  • Vihaio
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 18-11 16:22
Dat werkt natuurkijk niet als je geen ID3-tags hebt.


Waar je naar op zoek bent is een speler die folder browsing ondersteund. Als je naar http://anythingbutipod.com/compare/ gaat en bij "browsing & mgmt" "File Folder" kiest, krijg je een leuk lijstje te zien met pmd's waarmee je door je mappen kan bladeren.

  • Mad Marty
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 22:10

Mad Marty

Je bent slimmer als je denkt!

Ik weet niet hoe je collectie nu georganiseerd is, maar met bijvoorbeeld een Tag & Rename kun je op behoorlijk wat manieren vanuit bijv. filenames of directorynames je ID3-tags vullen met enkele muisklikken.

Rail Away!


Verwijderd

Topicstarter
bedankt voor de snelle reacties.

1. Playlists werkt idd niet (goed) zonder idtags
2. Bedankt voor de tip voor de aanduiding waar ik naar moet zoeken
3. Wat betreft het ordenen is dat a: nogal een klus (gezien de omvang) en b: vooral met klassieke muziek biedt idtag niet echt afdoende mogelijkheid om het te ordenen zoals ik wil.

groet