• freak-ish
  • Registratie: December 2008
  • Laatst online: 27-01 10:07
Ik begrijp iets niet helemaal en hoop hier antwoord te vinden.

GPU water block op CPU? Impact op koeling...Als ik op internet lees zie ik vaak dat de (flow) weerstand in een CPU koelblok groter is dan in een GPU koelblok. Doch loopt een GPU standaard weer warmer dan een CPU, dus verwacht ik dat het GPU block beter moeten koelen. Waarom zou je dan geen GPU block op je CPU zetten?

Terzijde gelaten dat mogelijk de mountings, backplates aangepast moeten worden.

PS1. Als het antwoord is, gewoon doen, impact marginal, waarom zijn de GPU blocks (natuurlijk niet de full covers) over het algemeen iets goedkoper dan de CPU blocks?

PS2. Deze vraag kwam naar boven bij het lezen van flows/temps van diverse producten op de Koolance US site.

Verwijderd

Volgens mij is de gemiddelde CPU groter qua oppervlakte dan de gemiddelde GPU. En er zit normaliter een kapje op.

  • freak-ish
  • Registratie: December 2008
  • Laatst online: 27-01 10:07
http://www.koolance.com/w...t_info.php?product_id=566

Hier een voorbeeld, gezien de tech. tekening zou het koelopervlak 45 x 45 mm zijn. volgens mij is een core 775 niet zo groot :S

edit: Probleem hier zou het aantal mouontings kunnen zijn, 2 versus normaal 4.

[ Voor 16% gewijzigd door freak-ish op 23-07-2009 10:37 ]