Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

Ik ben op zoek naar een goed kilometerregistratiesysteem voor een lease auto. Het doel is dus een kilometerregistratie die geschikt is voor de belastingdienst. Ik heb dus geen realtime registratie nodig. Ik heb al op internet gezocht en diverse abonnementsdiensten gevonden, bijvoorbeeld de trevler. Nadeel is dat het hier een abonnementsdienst betreft.
Mijn favoriet op dit moment is de ritriever, www.ritriever.nl . Het is namelijk geen abonnementsdienst en je hebt ook geen gprs data abonnement nodig.

Hebben jullie ervaringen met dit apparaatje?
Zijn er andere soortgelijke apparaatjes?
Bestaat er software die automatisch een ritregistratie genereert die ik kan installeren op een pda?
Kan ik misschien software installeren op een tomtom die hetzelfde doet?

  • frickY
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 18-11 14:08
Ikzelf gebruik het tooltje van www.trackr.nl op mijn Windows Mobile telefoon.
Logt je posities met GPS welke je om de zoveel tijd upload naar de site. Uploaden kan via een data-connectie op je telefoon, maar als hij met ActiveSync aan je pc hangt gebruikt hij, volgens mij, de internetverbinding van de computer.

Nadeel is dat het niet erg nauwkeurig is. Het snapt niet naar wegens maar pakt de pure GPS-posities om je route mee vast te leggen. Wellicht niet geheel geschikt voor jouw toepassing dus.

[ Voor 23% gewijzigd door frickY op 12-07-2009 13:17 ]