Internet valt weg tijdens spel

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 302641

Topicstarter
Beste Tweakers,

Ik heb een laptop waarmee ik draadloos verbinding maak met de livebox, maar als ik een spel opstart zoals De Sims 2, Emergency 4 of Football Manager 2009 valt mijn internet verbinding weg tijdens het spelen.

Wanneer ik het spel afsluit en zoek naar beschrikbare wifi punten geeft die aan dat die er geen 1 kan vinden, hierbij moet ik dus eerst de laptop opnieuw opstarten voordat ik weer internet heb. Dit is best irritant.

Weet iemand hiervoor een oplossing?

Alvast bedankt!
Danny.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nielsl
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 15-05 19:32
heb je toevallig Norton AntiVirus of iets dergelijks op je PC? Wat voor een rariteiten je daar allemaal aantreft....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kishi
  • Registratie: Juni 2007
  • Laatst online: 04-05 23:50
Ik denk niet dat dit een gevalletje antivirus of firewall is. Misschien een op hol geslagen driver van de WLAN.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 302641

Topicstarter
Dit is wel vaker al gebeurt, heb namelijk me laptop opnieuw geïnstalleerd, maar denk je dat het aan de driver kan liggen? Want er staat geen Norton virus scanner op deze PC dus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 302641

Topicstarter
Niemand die me kan helpen? :'(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mhoogendam
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 21:29
Probeer het eens met een kabel, kijk of je er dan nog steeds last van hebt.
Zoja > Laptop/software/modem probleem
Nee > WLAN probleem, kijk dan naar de drivers en dergelijke.
Pagina: 1