Verwijderd schreef op zondag 05 juli 2009 @ 17:33:
Vorrbeeld: De CM690 is een pupulaire kast, de scythe Mugen is een populaire cooler. Het is niet ondenkbaar dat er meerdere mensen zijn die dat willen combineren. Echter, de bovenste fan in het zijpaneel vervalt hierdoor. Er zou dan in een centraal topic (of het coolermaster topic, als dat al bestaat) aangegeven kunnen worden (in de OP bijvoorbeeld) dat dat niet gaat.
Dus je wilt het ook nog eens over meerdere topics verspreiden? Dat is al helemaal niet te doen. Daarbij help je het voorbeeld gelijk om zeep. Scythe heeft zelf namelijk ook topics lopen waar te vinden of te ontdekken valt of iets past of niet. Dus dat topic voor de hele wereld is al beter als een topic voor een paar fanatieke tweakers.
Verder, hoeveel tweakers denk je dat de tijd nemen om na de aanschaf nog wat te doen. Daarnaast wordt de BBG, inclusief de systemen als samengesteld met componenten die passen/samenwerken. Laat staan een update te geven als iets wel werkt na een bios update oid?
For the record: Ik zou het heel handig vinden mits goed opgezet. Ik ga je niet tegenhouden, desnoods host je zelf een wiki ofzo. Met een link je sig en onze FAQ's uiteindelijk heb je dan alsnog wel het resultaat. Maar ik ga je niet helpen, heb wel andere dingen te doen

Welke? Toch niet die van Alternate mag ik hopen

. Die laatste slachten we al in de BBG Aanschaf-topics omdat die gewoon bij lange na niet compleet is.
Wat doe je als een BIOS update uitkomt? Of check je anders alleen op socket (FAIL!)? Wat doe je met RAM en nieuwe ram. Wat doe je met latjes die aanvankelijk een te grote capaciteit hadden maar na een update wel werken? Dat is waar ik op doel: Je kunt de basis wel opzetten, maar er komt nog minstens, zo niet meer, werk achteraf door het up to date houden.
De ervaring in de BBG Aanschaf-topics en voorheen is dat iedereen wel heel veel info in zijn kop heeft. Samen met de specs van de fabrikant komt de juiste info er zo uitrollen en vaak ondersteunen een aantal andere mensen datzelfde. Die database, verspreid over een aantal breinen, is sneller, meer up to date en overzichtelijker
[
Voor 48% gewijzigd door
GENETX op 05-07-2009 17:55
]