thuisnetwerk probleem

Pagina: 1
Acties:

  • Basssment
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 21-09-2025
Hoi,
Thuis heb ik een win xp pc aangesloten (bedraad) op een router van tele2 nu heb ik sinds kort een vista laptop die draadloos met deze router is verbonden. op beide systemen heb ik een thuis netwerk ingesteld.
De vista pc werkt naar behoren ik akn als ik een 3e pc toevoeg over en weer bestanden uitwisselen en de gedeelde documenten bekijken.
Maar van de xp pc is geen spoor. ook als ik de netwerk lokaties open kreeg ik in eerste instantie niet meer te zien dan mijn msn lokaties. na veel zoeken en aanpassen ben ik zo ver gekomen dat ik in mijn netwerk lokaties wel mijn gedeelde mappen te zien krijg. (dit door bestand en printer deling te installeren bij de configuratie van de netwerk verbinding) Maar nog steeds kan ik de andere computers in mijn netwerk niet opsporen en ook die ander zien mijn pc niet.
ik heb alles in de zelfde werkgroep staan daar zit het probleem hem dus niet het zit hem denk ik echt aan een configuratie instelling op mijn xp pctje maar ik kom er niet meer uit.
iemand misschien een idee wat mijn probleem kan zijn?
alvast bedankt

  • Exorcist
  • Registratie: Maart 2002
  • Niet online

Exorcist

Uitdrijvûrrrr!

Kun je wel direct op IP benaderen? Dus \\ip-adres ?

  • ApexAlpha
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 03-03 21:51
even 'bestands en printerdeling' toestaan in de windows firewall.

  • Basssment
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 21-09-2025
Bestands en printerdeling toestaan staat aan in firewall..
Per ip moet ik dan het ip adres van de xp pc intypen in mijn vista internet explorer?

  • Exorcist
  • Registratie: Maart 2002
  • Niet online

Exorcist

Uitdrijvûrrrr!

Basssment schreef op zondag 28 juni 2009 @ 13:37:
Bestands en printerdeling toestaan staat aan in firewall..
Per ip moet ik dan het ip adres van de xp pc intypen in mijn vista internet explorer?
Beter gewoon "vanuit Window", dus bij XP start -- uitvoeren en bij Vista in het zoekveld als je op het bolletje klikt.