Ik heb nu net het prog skinner voor winamp gedowned, is wel vet. Maar weet iemand hoe ik de knoppen op de skin kan veranderen?? O weet iemand een ander prog dat hier beter voor is?
Op www.skinz.org staan veel skins en er staan geloof ik ook een aantal links naar skin-makers. Moet je maar even kijken, mischien kom je een ander proggie tegen.
inderdaad, ff de standaard skin openen in photoshop een paar dagen klooien, beetje creativiteit. En klaar ben je. Simpeler kan niet.Op donderdag 01 maart 2001 11:05 schreef Blues het volgende:
Photoshop + veel geduld
Zeker weten.. ik heb er ook 1 gemaakt.. nou.. voorlopig doe ik het niet meer hoorOp donderdag 01 maart 2001 11:05 schreef Blues het volgende:
Photoshop + veel geduld

9x Jinko 420Wp = 3780wp - Zuid 35
Verwijderd
ts effe klooten maar jaOp donderdag 01 maart 2001 11:22 schreef arie_kan het volgende:
[..]
inderdaad, ff de standaard skin openen in photoshop een paar dagen klooien, beetje creativiteit. En klaar ben je. Simpeler kan niet.
Pagina: 1