Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

  • roawser
  • Registratie: Januari 2009
  • Niet online
Binnenkort gaan op mijn kantoor de vaste toestellen eruit en moet iedereen alles met een gsm doen. Dit vind ik lastig, want je moet dat ding maar tegen je oor zien te houden terwijl je schrijft of typt. Daarnaast vind ik het aspect van de radiostraling niet al te aanlokkelijk (maar die discussie wil ik niet opstarten hier).

Met een bluetooth oortje zitten de hele dag, of een headsetje lijkt me niet prettig, en het ziet zo raar uit vind ik. Maar vooral 8 uur zo'n ding in je oor lijkt me irritant worden.

Ik weet dat er speciale gsm-desktop telefoons zijn maar die zijn duur (baas wil ze niet aanschaffen) en je moet er je SIM kaartje steeds instoppen, hetgeen lastig is als je ook af en toe mobiel bent.

Kortom, zijn er oplossingen te bedenken om comfortabel te telefoneren zoals met een vast toestel, terwijl je alleen maar een gsm hebt?

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
GSM → ACC

  • dewil1990
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 11:01
Je hebt telefoon hoorns net zoals van een vaste telefoon die je in je mobiel kan pluggen en dan via die hoorn kan bellen (Bedoel je zoiets?). Even een link zoeken.

zoiets http://www.gadgetzone.nl/nieuws.php?id=2869

Of bedoel je totaal iets anders :P ik kan he niet helemaal opmaken uit je post.

[ Voor 29% gewijzigd door dewil1990 op 11-06-2009 18:23 ]


  • Master__R
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 12:55
Maaruh, met zo'n hoorn moet je die toch net zo vast houden als je gsm?

Of een headsetje dragen net als een gsm?

  • NeoMe
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 25-02-2023

NeoMe

#Addict

Hoofd kun je vaak beter in je nek douwen omdat die wat groter zijn en betere vorm hebben. Wel aparte beslissing van je baas, maar wat betreft oortjes die wegen echt niks meer en voel je heus niet na 8 uur. Ik had ze soms wel 16 uur in en merk je niet. Je moet gewoon een goede kopen en dan draait het niet om geld maar om pasvorm etc.

* Acer Aspire V15 Nitro - Intel Core i5-5200U 2,7Ghz - 8GB - GTX 850M 4GB- 500GB 5400RPM - 128GB SSD * MX518 * Xbox 360 + XBOX One * Philips LED 55" * Samsung Galaxy S9


Verwijderd

https://www.dealextreme.com/details.dx/sku.16298

Simkaart er in, en je hebt een bureaugsm toestel.


Je kan bij je provider een simkaart copy laten toesturen (of zelf bij de lokale shop laten maken) moet je wel je andere gsm uitzetten want er kan 1 tegelijk bellen.

  • roawser
  • Registratie: Januari 2009
  • Niet online
Zo'n klein hypermodern bluetooth oortje lijkt me niks voor de hele dag, in de auto is het prima. Week in week uit tientallen uren met een stukje plastic in je oor, dat kan nooit heel gunstig zijn. Trouwens, op handsfree speaker daar wordt inderdaad de omgeving gek van.

De SIM is niet van mij (abbo van de zaak) dus ik zal een 2e sim met wat papierwerk en/of overtuigingskracht moeten zien te krijgen. Daarbij vind ik die desktop toestellen wat prijzig om zelf aan te schaffen

Die losse hoorn lijkt me prima, tegen je oor klemmen is geen bezwaar, gaat veel beter met een ouderwetse hoorn. Nu even kijken of dat ding ook in NL te krijgen is (heb geen credit card). Prijs is wel okay voor dat comfort.

  • Hooglander1
  • Registratie: September 2003
  • Niet online

Hooglander1

Zot intellegent

Bij dealextreme kan je betalen met paypal, die je weer kan betalen met ideal en zelfs een reguliere overboeking :)

Lid van de Tweakers Kenwood TTM-312 club.


  • ceesietopc
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 08-10 22:52
http://www.thinkgeek.com/gadgets/cellphone/8928/
Met dit ding zit je niet met het verwisselen van je simkaart. Is misschien net een beetje te retro, te groot, maar ik neem aan dat er ook iets normalere versies zijn.

Beetje inactief... maar toch best aanwezig :)

Pagina: 1