Toon posts:

mhz displaytje

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
hoi, wie wil er 1 aan mij verkopen, het liefst 1tje waar 3 cijfers op kunnen, maar 1 met 2 cijfers is ook wel goed. 8-)

  • te(X)en
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 24-10-2024

te(X)en

plons...

wat geef je er voor? :)

Verwijderd

Topicstarter
wat wil jij d'r voor hebben?
(of een ander)

Verwijderd

Topicstarter
wil niemand zo'n ding aan mij verkopen? :?

  • Bulldog
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online
Op donderdag 01 maart 2001 08:07 schreef Schum1 het volgende:
wil niemand zo'n ding aan mij verkopen? :?
Denk dat er vast wel iemand is, het probleem is dat ze best wel zeldzaam worden. Er zijn denk ik geen tweakers die er nog dozen vol van hebben. Mischien vraag en aanbod proberen? Of mischien kunnen ze nog ergens nieuw worden besteld? laat het mij dan ook ff weten wil er dan ook wel een aantal :)

Verwijderd

Bij ons in het praktijk lokaal liggen er wel een stuk of 3. maar dan met 2 cijfers.


Maar daar kom ik niet meer binnen kort :(

Dus ik moet ook wachten en wachten en wachten.

  • Wizardtm
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 17-08 20:29

Wizardtm

>>> H20 <<<

waarom maak je zo'n ding niet zelf ?? :? koop een aantal 8-segments displays, een stukkie experimenteerboard, een paar weerstandjes en een connectortje voor de voeding.

je kan dan een displaytje maken met precies zoveel cijfertjes als je wil en je kan nog kiezen tussen rode en/of groene displays :9~

succes!

Werken? Dat doe ik morgen wel!


Verwijderd

Topicstarter
ik ben een elecronica-leek :'(

Verwijderd

Gwoon een hoop 386-kasten op de kop tikken,.. kijk es bij de restanten na een rommelmarkt bvoorbeeld.
Heb zelf lekker nog 2 displays liggen :)hahah
Pagina: 1