Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Rare problemen met ADSL bbned

Pagina: 1
Acties:

  • MisterE
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 11:10
Ik ben op zoek naar iemand met wat meer technische kennis over ADSL.

Een paar dagen geleden is mijn internet eruit gevlogen tijdens het downloaden. Ik heb dit getest met 2 modems, een linksys ag241v2 en een sweex gevalletje.

In het begin deed internet het niet met beide modems. Mijn Sweex gaf een error bij "Ping default gateway". Hij traint dus wel in. De Linksys traint ook in maar werkt ook niet, maar die lijkt verder wat minder geavanceerd.

Sinds gister lijkt internet wel te werken alleen met de Sweex, de Diagnostic test stopt echter bij "Ping www.conexant.com" terwijl die URL wel gewoon werkt. Nou heb ik niet recentelijk die Diagnostic nog gestart (gebruik tegenwoordig die linksys), maar dit gaf vroeger nooit errors.

Ik zoek dus iemand die meer ervaring heeft met adsl en wat er gebeurt na het intrainen. Hij kon dus zijn gateway niet bereiken? Kreeg ik geen nameservers van de provider? Lijkt mij een provider issue?

Er loopt al wel een ticket maar ik zou zelf ook graag weten waar ik het moet zoeken, omdat de servicedesk van Tweak nou niet zo skilled is en alles doorspelen naar bbned. Waar je dan weer lang op moet wachten.


PS:
Ik heb trouwens soortgelijke problemen gehad bij de overstap naar Tweakdsl (vanaf een andere bbned provider). In het begin was ik eerst unlocked naar de volledige 8MB, wat (op mijn afstand) een verbinding van 4Mb opleverde. Dit heeft even goed gewerkt. Op sommige dagen begon ie te klapperen (intrainen, eruit klappen, intrainen, etc).
Toen heeft bbned met teruggeschroeft naar 2Mb. Of dit met de snelheid te maken had betwijfel ik, aangezien het soms dus wel werkte op 4 Mb.

Wat plaatjes:
Afbeeldingslocatie: http://kleinmentink.com/public/meuk/AG241V2_dsl_connection.png
Afbeeldingslocatie: http://kleinmentink.com/public/meuk/AG241V2_gateway.png
Afbeeldingslocatie: http://kleinmentink.com/public/meuk/sweex_diagnostic_test_klein.png