Probleem met spam op emailadressen op een webpagina.

Pagina: 1
Acties:
  • 176 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,
ik ben amateur web ontwikkelaar en ik heb een website voor mijn jeugdbeweging gemaakt met behulp van de CMS Joomla.

Nu wordt er echter geklaagd dat er spam wordt verstuurd naar de emailadressen die op die website staan. Deze worden waarschijnlijk gescraped door één van die vele spambots die het net rondsurfen dus vroeg ik mij af wat de mogelijke oplossingen zijn.

Ik heb gezien dat tweakers.net zelf gebruik maakt van kleine afbeeldingen waarin het emailadres wordt getoond. Dit wordt (hopelijk) automatisch gegenereerd. Nu vraag ik mij af hoe dat in zijn werk gaat?

Met vriendelijk groetjes :) ,
Tomaat

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tjark
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 18-09 23:26

Tjark

DON'T PANIC

Zoek eens op
joomla email cloaking

*insert signature here


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cadezo
  • Registratie: Februari 2006
  • Niet online
Als je nou gewoon een losse website zou hebben zou je het kunnen oplossen met behulp van PHP en de GD-library. Daar is meer dan genoeg over te vinden via google.

Voor Joomla kan je gebruik maken van 'email cloaking'.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BtM909
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

BtM909

Watch out Guys...

Wat een plugin (extension) van Joomla is. Dit had je makkelijk kunnen vinden door simpelweg te [google=joomla email spam] ;)

Dit topic gaat dicht.

Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.


Dit topic is gesloten.