Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ClementL
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 22-09 16:57
Ik zag in verscheidene reviews dat de standaar AMD processor veel lawaai maakt, en daarbij nog niet eens goed koelend. Ik zat in diezelfde webwinkel te neuzen naar een goedkoop alternatief, en kwam terecht bij de Zalman CNPS7000C-Cu. Is dit een goede optie of zal ik de standaard koeler gewoon gebruiken?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • the mod man
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 02-10 22:28

the mod man

iets van beeldmaker

Zoek eens een paar revieuws/vergelijkingen op van koelers geschikt voor jou socket. Er zijn zat site's waar je mooie tabbellen en grafieken tegekomt met koelprestaties en prijzen.

De zalman is opzich wel iets beter dan de standaard koeler maar is relatief wel duur. De beste koeler voor jou lijkt me 1 waar je gewoon een standaar blok alu/koper hebt waar je dan zelf nog een fan op kan zetten. Koelt goed en je kan zelf kiezen hoeveel heriie je erop zet (de fan dus)

I can't wait to shoot!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • -The_Mask-
  • Registratie: November 2007
  • Niet online
Standaard koeler is redelijk/erg stil imo. :)
Ligt er vooral aan hoe het moederbord de RPM regeld.

Bitfenix Whisper 450W review
[PSU] Voeding advies en info
AMD Nieuwsdiscussie
AMD Radeon Info en Nieuwsdiscussietopic