Toon posts:

Bootable fat32 usb stick converteren

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb vandaag een 8gb kingston mini slim gekocht, standaard geformatteerd in fat32.

Meteen geconverteerd naar ntfs.

Maar, toen ik de stick bootable wilde maken d.m.v. Fedora LiveUsb Creator gaf dit programma aan dat het fat32 moest zijn.

stick weer geformatteerd naar fat32 en bootable gemaakt werkt perfect allemaal nu is alleen mijn vraag is dit weer terug te converteren naar ntfs?
ik sleep nog wel eens iso's van films e.d. dus zou wel lekker zijn als hij weer en ntfs zou zijn en bootable.

Heeft iemand hier misschien ervaring mee of een reden om het wel of niet te doen?

  • Rupie
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 13-02 20:32
ik heb in het verleden diverse tools gebruikt om bootable usb sticks te maken maar elke tool gaat voor fat of fat32. Los daarvan zou ik persoonlijk een los usb stickje gebruiken om bootable te maken, kan je ook niet voor verassingen komen te staan als je hem een keer nodig hebt. En wat kost een stickje van 2 of 4 gb nog tegenwoordig? eurotje of 7?

Desktop | Server | Laptop


  • CAPSLOCK2000
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 15-02 17:37

CAPSLOCK2000

zie teletekst pagina 888

Je zal in ieder geval een bootloader moeten hebben die NTFS snapt, en grub (de linux bootloader) doet dat niet.

Je zou de key in 2 stukken kunnen partitioneren, en het ene gebruiken om linux van te booten, en het andere NTFS.

This post is warranted for the full amount you paid me for it.