Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GrimaceODespair
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 22:17

GrimaceODespair

eens een tettenman, altijd ...

Topicstarter
Ik heb al enkele jaren een Vodafone business-abo. Sinds enkele dagen kan ik niet meer roamen als ik op Proximus (België zit). Bellen gaat niet (beide kanten op), maar SMS'jes komen wel nog door.

Ik heb net even met Vodafone gebeld, maar daar is hun niets bekend wat betreft storingen op hun netwerk. Wat Proximus betreft kunnen ze natuurlijk geen uitspraken doen (hoewel er "Vodafone Partner" in de netwerknaam komt te staan, maar - pas op: troll - dat zal wel enkel op inkomstenverdeling slaan).

Men suggereerde om een ander netwerk te gebruiken. Ik heb dat ondertussen geprobeerd en via Base en Mobistar kan ik wel bellen (hoewel ik niet 100% zeker ben dat dat uitsluitend Belgische netwerken zijn).

Nu, aangezien de Helpdesk niet meer kan doen dan zeggen: "dan moet u een ander netwerk gebruiken", kwam ik hier mijn licht opsteken.
[list]
• Weet iemand of er iets veranderd is in België met Proximus?
• Zijn er misschien nog mensen met roaming problemen?


Als dit probleem blijft bestaan, dan moet ik namelijk altijd handmatig een ander roaming netwerk kiezen als ik naar huis ga.
[list]
• Of weet iemand daar een oplossing voor voor de Blackberry 8850?

Wij onderbreken deze thread voor reclame:
http://kalders.be


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GrimaceODespair
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 22:17

GrimaceODespair

eens een tettenman, altijd ...

Topicstarter
Heb nog eens gebeld met helpdesk. Er is bij Vodafone NL nog steeds niets bekend wat betreft storingen, maar ik kan blijkbaar op mijn Blackberry wel een lijst van voorkeursnetwerken aanleggen.

Blijft toch een vaag verhaal: ik was blijkbaar de eerste die met het probleem aan kwam zetten en men kan er verder ook niets mee bij Vodafone. Beetje lomp voor betaalde service.

Wij onderbreken deze thread voor reclame:
http://kalders.be