Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

met ati hd 4870 videokaart,maar 1360x1024 resolutie in wow?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
hoi,ik heb net een nieuwe videokaart gekocht,een ati hd4870,en ik ben wow 2 dagen aan het spelen op 1680x1024 resolutie.
nu net wil ik wow opstarten,wil de resolutie niet hoger dan 1360x1024,ik heb de hele middag van alles geprobeerd ingame en in windows maar ik krijg het niet hoger.

ik heb windows vista 64,samsung2032mw beeldscherm,3 gig geheugen,dualcore processor.
heeft iemand een idee wat er aan de hand zou kunnen zijn?
mvg marceltjuh

  • TheZeroorez
  • Registratie: September 2005
  • Niet online
Even een tikkie naar Spielerij - Problemen & Vragen omdat dit een probleem/vraag is, geen discussie.

1680*1024 is geen standaardresolutie, 1680*1050 wel. Is die in Windows beschikbaar, en bij de driverinstellingen? Dan kun je in ieder geval uitzoeken of het probleem bij WoW ligt, of algemener.

Verwijderd

Topicstarter
oke,ja in windows is wel 1680x1050 beschikbaar en bij de drivers staat ie ook op die resolutie,ik heb ook niks veranderd aan de instellingen,ik kon gewoon opeens ingame niet meer hoger dan 1360x1024,beetje vreemd maar ik zal nog effe doorzoeken of het idd niet aan wow ligt