Vreemde grafiek in HD Tune Pro

Pagina: 1
Acties:

  • g0tanks
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 22:29

g0tanks

Moderator CSA
Topicstarter
Ik was een review aan het schrijven voor mijn Kingston DataTraveler 100 16GB. Toen had ik even HD Tune gedraaid en kreeg deze vreemde grafiek als resultaat:

Afbeeldingslocatie: http://i43.tinypic.com/rhpbx1.png

Kan iemand mij dit uitleggen? :)

Ultrawide gaming setup: AMD Ryzen 7 2700X | NVIDIA GeForce RTX 2080 | Dell Alienware AW3418DW


  • Wiethoofd
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 16-01 06:54

Wiethoofd

Broadcast TOM

Heb je meerdere keren de test gedaan met meermaals hetzelfde bovenstaande resultaat? Doe dezelfde bench eens in met de usb-stick in een andere computer.

Volg me op Twitter/X & Bluesky


  • g0tanks
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 22:29

g0tanks

Moderator CSA
Topicstarter
Ja, ik heb het drie keer gedraaid met precies hetzelfde resultaat. Maar op een andere computer blijft de snelheid wel gewoon constant. Ik zal hem straks eens even op XP ipv Vista draaien om te kijken of dat enig verschil uitmaakt.

edit: Op XP is de grafiek niet veel logischer. 8)7 Ik kan nergens vinden wat de snelheden zouden moeten zijn, maar 32,5MB/s lijkt mij niet geloofwaardig. Op de andere computer bleef de snelheid wel constant tussen de 15-17MB/s.

Afbeeldingslocatie: http://i39.tinypic.com/2lnbxh2.png

Nouja, dan moet ik de benchmarks maar op een andere PC draaien.

[ Voor 43% gewijzigd door g0tanks op 30-04-2009 20:34 ]

Ultrawide gaming setup: AMD Ryzen 7 2700X | NVIDIA GeForce RTX 2080 | Dell Alienware AW3418DW