Toon posts:

XPC

Pagina: 1
Acties:
  • 80 views

Verwijderd

Topicstarter
Hoi ik heb een Media-center: Shuttle XPC X100

Sins vandaag doet mijn beeldscherm het niet meer, ik zet hem aan alles doet het hij geeft geen piepjes of iets anders alleen heb ik geen beeld ik heb ook al geprobeerd om hem op iets anders aan te sluiten helemaal niet. Iemand een idee?

  • GENETX
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 22:45
Probleemtopics zoals deze zijn niet toegestaan binnen de CSL, zie ook: CSL Beleid

Zoals je hebt kunnen lezen tijdens het registreren verwachten we op GoT wat meer inzet. Wellicht is de oplossing te vinden in de Hangen en Opstartproblemen troubleshooter of CSL FAQ

Je zult dus eerst zelf aan de bak moeten met behulp van de genoemde bronnen. We zijn geen helpdesk namelijk.

Mocht je de oplossing niet kunnen vinden dan is er de optie om een topic te openen in een ander forumdeel. Lees daar wel eerst even het geldende beleid en eventueel de FAQ. Geef dan ook zo veel mogelijk informatie die relevant is voor het probleem.

Dit topic gaat dus op slot en ik wens je nog veel succes met het zoeken naar een oplossing.

PS: Zorg de volgende keer ook voor een passende titel!

Dit topic is gesloten.