Verwijderd schreef op maandag 20 april 2009 @ 16:34:
[...]
In zekere zin is het geen fraude, er zijn maar 2 mensen in huis die hiervoor gezorgd kunnen hebben MOCHT het gekomen zijn door lompheid/ongeluk/zoiets en dat ben ik en mijn vriendin.. We weten beide niet hoe het mogelijk is maar geven het wel aan de verzekering op aangezien 1 van ons het gedaan moet hebben of het is slijtage..
Dus het is maar hoe je het ziet qua "fraude" ..
Slijtage dien je te claimen bij de verkoper of fabrikant niet bij je verzekering. Ook lompheid is iets wat de meeste verzekeringen niet dekken. Tevens kan je een ongeluk alleen claimen als je daadwerkelijk weet dat het heeft plaatsgevonden.
Ik denk dat je, zonder te frauderen, geen aanspraak kan maken op je verzekering. (Ik zie ook niet in waarom "wij" voor jouw slijtage of lompheid zouden moeten betalen).
Leg het probleem eens voor aan Apple, indien het slijtage is zouden ze je toch wel in de kosten tegemoet mogen komen.
[
Voor 6% gewijzigd door
jochie79 op 20-04-2009 18:32
]