Toon posts:

[Outlook2007] Vervelende Exchange pop-ups om login gegevens

Pagina: 1
Acties:
  • 199 views

Verwijderd

Topicstarter
Tegen beveiliging heb ik weinig. Echter moet het niet overdreven worden. Ik speel regelmatig een spelletje Pro Evolution Soccer en Football Manager op de computer en sinds ik mijn werk Exchange account heb toegevoegd, krijg ik om de 10 minuten het volgende scherm.

Afbeeldingslocatie: http://i43.tinypic.com/sb4pit.jpg

Het scherm vraagt opnieuw om de gebruikersnaam en wachtwoord. Waarschijnlijk vanwege extra veiligheid. Veel ervaring met Exchange heb ik niet, dus ik vraag me af of dit normaal is, of dat er vanaf te komen is?

Het is enorm vervelend om midden tijdens een aanval in PES een pop-up scherm te hebben om de inloggegevens terwijl het spel op de achtergrond gewoon verder speelt.

Een oplossing is natuurlijk Outlook niet meer op de achtergrond de e-mail te laten controleren. Het afsluiten van Outlook.exe helpt hierbij echter niet. Het aanpassen van de instellingen zal vast helpen, maar dan wordt er overdag als ik thuis werk ook geen melding gemaakt van nieuwe e-mails.

Verwijderd

Topicstarter
Helaas speelt het probleem nog steeds. Hebben jullie suggesties? :?
Ik zou graag mijn Exchange account in mijn Outlook houden thuis, echter blijf ik maar vervelende pop-ups krijgen waarin ik opnieuw mijn log-in gegevens moet opgeven.

Verwijderd

Als je Windows inloggegevens niet overeenkomen met die van Exchange, krijg je deze melding.

Dit topic is gesloten.