HDD monitor

Pagina: 1
Acties:

  • Gamerforever
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 07-02-2024
Hoi allemaal,

Ik ben opzoek naar een tool dat mij kan laten zien waar mijn HDD op dit moment mee bezig is. Ik ben wel geïnteresseerd naar waarom hij soms begint te ratelen voor paar uur maar in taakbeheer is er geen proces die intensief gebruik maakt van de cpu.

Ik heb geprobeerd te googlen hiernaar, maar zonder succes :(

Alvast bedankt!

  • Wiethoofd
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 16-01 06:54

Wiethoofd

Broadcast TOM

Een groot deel van de tijd is het de Indexing-service van je windows, ook kan je aan de hand van het processen tabblad in je taakbeheer ook grofweg bepalen wat je harde schijf laat ratelen.

Volg me op Twitter/X & Bluesky


  • Dadona
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 12-02 06:52
File Monitor (www.sysinternals.com)

De CSL/OT kroeg !


  • Fauna
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 17:12
In taak beheer kun je ook zien welk proces er veel schijfactiviteit heeft. Ga hiervoor naar het tabblad processen, en dan bij beeld - kolommen selecteren. Het is idd wel wat onoverzichtelijker dan file monitor.

  • Gamerforever
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 07-02-2024
Bedankt, ik zal beide even testen.

  • Xorsist
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 26-03-2023
Persoonlijk vind ik Process Explorer een heeel stuk overzichtelijker. Je kunt hem ook nog eens als alternatief voor je taakbeheer gebruiken :9~

  • wasted247
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 19-12-2025
Als je vista draait kun je ook de resource monitor overwegen, te vinden in het taakbeheer...
Pagina: 1