Toon posts:

Log & diagnostic van Internet verkeer

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Dag iedereen. Eén van mijn PC genereert volgens mijn firewall nogal wat uitgaand verkeer. Nu, er wordt flink Usenet-gebackupped daar, dus misschien is dat wel de boosdoener (controle-packets of zo). Ik ben geen netwerkspecialist, dus ik kan dat niet inschatten.

Nu is mijn vraag, bestaat er één of andere netwerktool waardoor ik een logje kan bijhouden van welke sites & poorten & zo er geconnecteerd worden, en hoeveel MB ingaand/uitgaand verkeer er is?? Freeware is leuk, natuurlijk :)

PC draait XP-SP3 (correct up-to-date gepatched uiteraard).

Bedankt!

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 01-04-2009 23:18 ]


  • Kabouterplop01
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 05-03 22:00

Kabouterplop01

chown -R me base:all

om te kijken hoeveel er word verstuurd zou ik gewoon je taskmanager gebruiken. Voor de andere is er een goede, Wireshark daar zie je alles wat over je netwerk heen gaat; het heeft 1 nadeel je moet of voor je switch een hub plaatsen en daar weer je andere machine (met wireshark) aan. Op een switch zoals jij die hebt lukt dat niet.