Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

winload.exe mist [Vista home premium ] recovery cd boot wel

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
hallo

ik heb het volgende probleem op een toshiba krijg ik na het aanzetten de volgende foutmelding

Kan Windows niet starten. Dit wordt mogelijk veroorzaakt door een recente hard- of softwarewijziging. Dit kunt u doen om het probleem op te lossen:
1, Plaats de Windows installatieschijf en start de computer opnieuw op.
2. Selecteer de taalinstellingen en klik op volgende
3. Klik op uw computer herstellen.

Als u deze schijf niet hebt,dient u voor assistentie contact op te nemen met de systeembeheerder of de fabrikant van uw computer.

Bestand: \Windows\system32\winload.exe
Status 0x000000f
Informatie: kan de geselecteerde vermelding niet laden omdat de toepassing ontbreekt of beschadigd is.

ik weet dat dit onderwerp vaker hier behandeld is maar de daar geboden oplossingen werken niet.

Ik heb een recovery dvd die boot wel krijg ook keurig een bericht of ik vanaf de cd wil opstarten, na het vista logo (laadbalkje) krijg ik echter een zwart scherm, hierop is wel de muisaanwijzer aanwezig verder gebeurt er niks.

Ik heb dit meerdere malen geprobeerd en ook op een andere pc die vervolgens wel de recovery aangaat met de gebruikte dvd.

Ik heb in de probleem dvd vervolgens een cd win xp pro gedaan en daarvan geboot, ook die doet het keurig alleen op het moment dat ik zeg van installeer xp geeft hij aan dat er geen hardeschijf gevonden is en dat er een diagnose tool mogelijk gedraaid moet worden.

de schijf is in de bios wel zichtbaar als ik vervolgens in de bios ga kijken.
elders op het net kwam ik tegen dat het dan toch met grote waarschijnlijkheid de hd is is overleden?

de laptop losdraaien is nog niet een optie want hij valt nog binnen de garantie van een jaar, en als het dus daadwerkelijk de hd is dan gaat deze mooi terug.

wie heeft er een oplossing ?

groeten

[ Voor 7% gewijzigd door Verwijderd op 01-04-2009 17:40 ]


  • Sleepyhead
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 25-11 12:02

Sleepyhead

Sleepy as always....

Heb je dit probleem al opgelost?
Zo ja hoe?

Zit ongeveer met hetzelfde probleem.
Heb een nieuwe processor geinstalleerd en wil nu windows eropnieuw opzetten maar krijg ook steeds dezelfde error. Bij mij gaat het om Windows 7, maar volgens mij is dit probleem op dezelfde manier op te lossen als bij Vista....