Toon posts:

[Silverlight/C#] Custom videoplayer obv meerdere videofiles

Pagina: 1
Acties:
  • 108 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Is het mogelijk in silverlight een videoplayer te maken die werkt obv meerdere videofiles ipv 1 videofile.
En dan de videoplayer standaard met een tijdspanne van 24u in te stellen en naargelang de positie in die tijdspannen (tijdsbalk) de correcte videofile in te laden en af te spelen.

Bv ik heb 3 videofiles A, B en C
A duurt 5u38m33s
B duurt 14u54m41s
C duurt 3u26m46s
(totaal A + B + C = 24u)
Als ik op 12u37m43s ga staan in de tijdsbalk van de videoplayer dan moet hij beginnen spelen in videofile B, en in deze videofile B springen naar 6u59m10s.

Kan je zoiets verwezenlijken in silverlight (en C# als achterliggende programmeertaal)?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Woy
  • Registratie: April 2000
  • Niet online

Woy

Moderator Devschuur®
Ja dat zal vast wel kunnen.

Verder zie ik niet echt een concrete programmeer vraag hier en dus doe ik deze dicht.

Lees PRG beleid even door. Als je problemen tegenkomt bij het implementeren dan kun je hier natuurlijk een vraag stellen, maar lees dan ook even Quickstart door. We willen namenlijk wel graag zien wat je al geprobeerd hebt en wat daar niet aan lukte.

“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.”


Dit topic is gesloten.